سبد خرید
0
No products in the cart.
×

رویه های بازگرداندن کالا

مغایرت کالا

در صورتی که محصول خریداری شده با محصول داخل سایت و یا محصول ثبت سفارش شده مغایرت داشته باشد، کاربر باید بلافاصله مراتب را از طریق تلفن به واحد خدمات پس از فروش سانایدک اطلاع دهد. کاربر موظف است فقط از طریق پست سفارشی شرکت پست، کالا را به سانایدک ارسال نماید و هزینه ارسال را پرداخت کند. پس از بررسی کارشناسان سانایدک و تایید ادعای کاربر، هزینه کالا به کاربر عودت داده می شود. در صورتی که 24 ساعت پس از دریافت کالا مراتب مغایرت را اعلام ننماید، سایت کالا را بدون مغایرت تلقی نموده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.
تعریف مغایرت:
توجه داشته باشید که ممکن است محصول مورد نظر با عکس داخل سایت تفاوت اندکی داشته باشد. بنابراین ملاک مغایرت ارسال اشتباه کالا است. در صورت نیاز کاربر می تواند از خدمات مشاوره تلفنی سانایدک استفاده نماید.

مرجوع کردن کالای دارای مغایرت در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به همراه هولوگرام اصلی سانایدک بازگردانده شود. مخدوش کردن، نوشتن توضیحات و یا هر مورد دیگر بر روی کالا و یا جعبه آن شرایط بازگشت کالا را باطل می کند. همچنین نصب قطعه برروی خودرو نیز (به تشخیص کارشناسان فنی سانایدک ) باعث خارج شدن کالا از شرایط عودت خواهد شد.

ایراد فنی

در صورت وجود ایراد فنی در کالا، خریدار موظف است بلافاصله مراتب را از طریق تلفن به اطلاع پشتیبانی سانایدک برساند. بدیهی است پس از گذشت 24 ساعت از دریافت کالا، سفارش تأیید شده تلقی گردیده و هیچگونه اعتراضی از سوی خریدار پذیرفته نخواهد بود. پس از اعلام ایراد فنی در زمان مقرر توسط خریدار، هماهنگی جهت استرداد کالا از سوی سانایدک بر اساس نظر کارشناسان سانایدک با خریدار انجام خواهد شد. کاربر موظف است فقط از طریق پست سفارشی شرکت پست، کالا را به سانایدک ارسال نماید و هزینه ارسال را پرداخت کند. پس از بررسی کارشناسان سانایدک و تایید ادعای کاربر، هزینه کالا به کاربر عودت داده می شود.

توجه داشته باشید که مخدوش کردن، نوشتن بر روی جعبه و یا کالا و نداشتن هولوگرام اصلی سانایدک و هرگونه دخل و تصرف یا دستکاری در کالا شرایط مرجوع کردن را باطل می کند.

ایراد ظاهری

سانایدک به منظور حفظ سلامت قطعات و ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود ارسال کالا را توسط شرکت های معتبر حمل و نقل انجام می دهد. خریدار باید در هنگام دریافت سفارش خود از سلامت ظاهری آن اطمینان حاصل نماید. در صورتی که سفارش به هر دلیل هنگام حمل کالا آسیب دیده باشد، خریدار موظف است ضمن تحویل نگرفتن سفارش، مراتب را از طریق تلفن به اطلاع پشتیبانی سانایدک برساند. بروز هرگونه حادثه بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد  در صورت نیاز به عودت کالا کاربر موظف است فقط از طریق پست سفارشی شرکت پست، کالا را به سانایدک ارسال نماید و هزینه ارسال را پرداخت کند. پس از بررسی کارشناسان سانایدک و تایید ادعای کاربر، هزینه کالا به کاربر عودت داده می شود.

ثبت سفارش اشتباه

چنانچه کاربر محصولی را خریداری و پس از دریافت آن متوجه شود که به قطعه دیگری نیاز داشته و سفارش خود را اشتباه ثبت کرده یا به قطعه دیگری نیاز داشته است، امکان مرجوع کردن کالا وجود ندارد. لذا کاربر باید در هنگام ثبت سفارش، از صحت قطعات انتخابی خود مطمئن شود.

هنگام خرید کالا به این نکته توجه داشته باشید که سفارشات فقط تا پیش از ارسال توسط سانایدک امکان لغو کردن را دارند و پس از آن هیچ مسئولیتی مبنی بر لغو سفارش بر عهده سانایدک نخواهد بود.

فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
× واتساپ ما !
preloader